Jerzy Janowicz nie zagra w MTT SOPOT OPEN 2018 – komunikat. | BNP Paribas Sopot Open
‹ Wróć do aktualności Zobacz kolejny artykuł ›

Jerzy Janowicz nie zagra w MTT SOPOT OPEN 2018 – komunikat.

Jerzy Janowicz nie wystąpi w turnieju głównym SOPOT OPEN 2018. O powodach tej decyzji tenisista poinformował na swoim profilu na Instagramie podczas relacji na żywo. Oto jej skrócony zapis:

„Plan był taki, żebym zagrał w Sopocie, a dokładniej w Gdyni. Niestety, mój pierwszy start po przerwie zostanie przełożony. Nie tyko ze względu na kolano, ale po prostu nie jestem jeszcze na to gotowy. Czysto tenisowo czuję się fajnie, ale fizycznie nie jestem przygotowany, żeby grać z tygodnia na tydzień. Muszę przesunąć moje starty i jest mi z tego powodu smutno. Nie chcę jednak zagrać w turnieju, jeżeli nie czuję się na sto procent gotowy. Planuję powrót, ale później – nie chcę popełnić falstartu. Pierwszą oznaką, że jestem gotowy będzie to, że sam się zgłoszę do jakiegoś turnieju. Nie panikujmy, nie dzieje się nic złego. Dla tych osób, które czekają na Sopot Open mam niespodziankę: w sobotę i niedzielę, a także prawdopodobnie pierwszego dnia turnieju głównego, pojawię się na kortach.”

O szczegółach weekendowego spotkania z zawodnikiem będziemy informować na naszej stronie.

Organizatorzy MTT SOPOT OPEN informują dodatkowo, że w ciągu dwóch dni ogłoszą, kto otrzyma ostatnią dziką kartę, z której nie skorzysta Jerzy Janowicz.

‹ Wróć do aktualności Zobacz kolejny artykuł ›